Trasa autobusu 162 - Bus 162: Orunia Górna => Wrzeszcz PKP - ZTM Gdańsk
Przystanki autobusowe
- 1 - Orunia Górna 01
- 2 - Platynowa 02
- 3 - Łostowice Świętokrzyska 04
- 4 - Świętokrzyska
- 5 - Płocka
- 6 - Przemyska 03
- 7 - Wilanowska
- 8 - Cmentarz Łostowicki
- 9 - Emaus
- 10 - Piekarnicza
- 11 - Belgradzka 04
- 12 - Piecewska
- 13 - Dobrowolskiego 01
- 14 - Strzelnica (n/ż) 01
- 15 - Falista (n/ż)
- 16 - Na Wzgórzu - Teatr Leśny 01
- 17 - Sobótki 01
- 18 - Jaśkowa Dolina 03
- 19 - Galeria Bałtycka 05
- 20 - Wrzeszcz PKP 06